Promocje

buty do biegania męskie PUMA NARITA v2 / 187113-07 Męskie l4F1202

PLN407.88 PLN269.10
Kod produktu: l4F1202
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

* Size:

Buty biegowe, które świetnie sprawdzą się jako buty treningowe, dobre na rozpoczęcie przygody z bieganiem.

W zestawie z butami ekologiczna torba na buty LITLLE CLEVER BAG:. Wygodna i trwała, z funkcjonalnym uchwytem, sprawdza się na siłowni i fitnessie.

Cholewka:
Cholewka ze wstawkami z siateczki zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz buta, dzięki temu zachowujesz poczucie świeżości na dłużej.

Wkładka:
EverTrack: - opatentowany przez firmę PUMA rodzaj gumy charakteryzujący się wyższą od przeciętnej wytrzymałością na ścieranie. Technologia ta jest stosowana w podeszwie zewnętrznej i zabezpiecza miejsca narażone na ścieranie, zwiększając trwałość podeszwy.

Szczegóły:Przeznaczenie:bieganieTyp stopy:neutralny, supinator
Kolor:odcień niebieskiego
Kolor wg producenta:         
methyl blueSposób biegania, zależy od biomechaniki naszego układu ruchu. Dlatego, przy wyborze butów biegowych, dla wygody i bezpieczeństwa, należy zwrócić uwagę, jaki rodzaj stopy posiadamy. Wyróżniamy trzy rodzaje stóp: neutralna, pronująca oraz supinująca. U biegacza ze stopą neutralną podbicie jest standardowo zbudowane, a ciężar ciała rozprowadzany jest równomiernie, od momentu uderzenia piętą o podłoże, aż do wybicia palcami. W przypadku pronatora, podbicie jest obniżone, często występuje płaskostopie, a stopa podczas kroku przechylana jest do wewnątrz i potrzebuje odpowiedniego wsparcia oraz stabilizacji. U supinatora natomiast, podbicie jest wysokie i nadmiernie obciążana jest zewnętrzna krawędź stopy. Niezbędne jest wzmocnienie i zwiększona amortyzacja.

buty do biegania męskie PUMA NARITA v2 / 187113-07 Męskie l4F1202

Powered by msscmail.org ©2016.