Promocje

buty do biegania damskie MIZUNO WAVE KIEN 3 / J1GK167331 Damskie 90a1708

PLN476.90 PLN258.50
Kod produktu: 90a1708
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

* Size:Buty idealne do biegania w trudnym, wymagającym terenie. Podeszwa zbudowana z elementów bieżnika w kształcie X pozwala na idealną przyczepność na różnych rodzajach podłoża. Pianka EL 8 zastosowana została dla większej lekkości.


Cholewka:
AIRmesh - powłoka ta zapewnia najwyższą możliwą oddychalność i komfort wierzchniej części buta.
DynamotionFit - Buty, które zmieniają sposób w jaki się poruszasz. DynamotionFit wykorzystuje najnowszą technikę monitorowania każdego ruchu i technologię biomechaniczną. Opracowana technologia zapewnia optymalne dopasowanie cholewki do stopy podczas kolejnych faz kroku.

Wkładka:
Premium INSOCK - wysokiej jakości wymienne wkładki zapewniające maksimum komfortu, amortyzację i trwałość.

Podeszwa:
Mizuno Wave - konstrukcja zapewnia doskonałą amortyzację rozpraszając siły uderzenia na całej powierzchni. Stabilność w technologii Wave osiągnęliśmy w zewnętrznej i wewnętrznej części buta. Jest on skonstruowany w taki sposób, aby przeciwstawić się naciskowi w środkowych obszarach stopy, gdzie to jest najbardziej niezbędne. Podstawowe elementy amortyzacji i stabilności w Mizuno Wave mogą być zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby każdego rodzaju biegacza. Dzięki temu możemy zaoferować najlżejsze, najbardziej zaawansowane technologie buty do osiągania sukcesów sportowych.
X10 - najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych, wspiera dodatkowo pięty.
EL 8 - lekka pianka w podeszwie środkowej zapewniająca bardzo dobrą amortyzację, dynamiczna i lekka,  :poprawia odbicie, co przekłada się na jakość biegu.


Szczegóły:: Przeznaczenie:        bieganieDetale:meshowa cholewka, kontrastowe elementy, logo MizunoTyp stopy:neutralnyKolor:odcień różowego, czarnyKolor wg producenta:                fiery coral, capri, black
Sposób biegania, zależy od biomechaniki naszego układu ruchu. Dlatego, przy wyborze butów biegowych, dla wygody i bezpieczeństwa, należy zwrócić uwagę, jaki rodzaj stopy posiadamy. Wyróżniamy trzy rodzaje stóp: neutralna, pronująca oraz supinująca. U biegacza ze stopą neutralną podbicie jest standardowo zbudowane, a ciężar ciała rozprowadzany jest równomiernie, od momentu uderzenia piętą o podłoże, aż do wybicia palcami. W przypadku pronatora, podbicie jest obniżone, często występuje płaskostopie, a stopa podczas kroku przechylana jest do wewnątrz i potrzebuje odpowiedniego wsparcia oraz stabilizacji. U supinatora natomiast, podbicie jest wysokie i nadmiernie obciążana jest zewnętrzna krawędź stopy. Niezbędne jest wzmocnienie i zwiększona amortyzacja.

buty do biegania damskie MIZUNO WAVE KIEN 3 / J1GK167331 Damskie 90a1708

Powered by msscmail.org ©2016.